single-img-six
HAKKIMIZDA

İnsan Kaynağımız En Değerli Varlığımızdır.

Lynx Global kurucularının çeşitli imalat sanayi kollarında uluslararası iş gerçekleştirme üzerine sayısız endüstriyel operasyon deneyimleri; Lynx Global gibi, esas odak noktası İhracat ile İş Geliştirme olmakla birlikte, İç ve Dış Ticaret, Bölgesel Temsilcilik ve Dağıtım Fonksiyonları, Bölgesel veya Küresel Pazarlama ve Satış Operasyonları, Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Danışmanlığı ve Acentalığı, İş Yönetimi Danışmanlığı ve STTF Analizleri ve İcraları faaliyetlerinin tamamında uzun soluklu ve başarılı işbirlikleri gerçekleştirecek bir organizasyonun inşaası fikrini doğurmuştur.

DEVAM

Endüstriler

 
TEST RUN

Eşsiz Bir İşbirliği Tecrübesini Deneyin


Lynx Global Test Run, basit ve keyifli bir süreçtir.

Herhangi bir bedel veya kontrat söz konusu değildir ve ilgili çalışmamızı tamamen açık ve şeffaf bir hizmet yapısında sağlarız. En küçük hacimli herhangi bir ürün veya hizmetten en büyük hacimli olanlara kadar, üzerinde çalışılacak işbirliği yapısı ve konusu seçimi size aittir.

Test Run, müşterilerimiz ve tedarikçi partnerlerimiz ile nasıl çalıştığımıza tanık olmanız için sağlam bir fırsat ve aynı avantajları deneyimlemenizin en iyi yoludur. 

 
single-img-seven

Müşterilerimiz ve Tedarikçi Partnerlerimiz Hakkımızda Ne Söylüyor?

İş Birimleri

single-img-six
ÇEVİKLİK İŞ BAŞINDA

Çevik çalışanların iş ve kariyer memnuniyeti düzeyleri daha yüksek.

Lynx Global insanları olarak, tüm operasyonlarımızda daima kişisel çeviklik felsefesini, çevik liderlik yöntemlerini ve çevik organizasyon yapılarını takip ediyoruz. “çeviklik iş başında” ilkelerinin diğer iş ve işbirliği gerçekleştirme anlayışlarına karşı önemli avantajları, bu yolu seçmemizin nedenleri olmuştur. Çevikliğin bileşenlerini iyi algılayan ve çevikliğin artmasını önleyen önyargılardan kaçınmayı detaylıca öğrenip hepsinin üstesinden başarıyla gelmek için doğru stratejileri hassasiyet ile uygulayan çalışkan ve özverili tüm ekip üyelerimize minnettarız. 

Devam

Ürünler

single-img-six
Temsilcilikler

Bölgesel Temsilcilik ve Dağıtım Fonksiyonları

Lynx Global olarak, bölgesel temsilcilik ve dağıtım süreçlerine odaklanacağımız ürün ve hizmetlerin tespitini yapar iken, ilgili imalatçı tedarikçi partner firmanın kurumsal geçmişi, teknolojik alt yapısı, ürün ve hizmet gerçekleştirmedeki iş akış niteliği, finansal ve fiziki donanımları, kalite ve imalat yetkinliği, rekabetçilik seviyesi, üretim kapasitesi, satış sonrası servis yeterlilikleri ve maliyet ve proses iyileştirme becerileri gibi açılardan performansını detaylı ve titiz bir yaklaşım ile analiz ederiz.

DEVAM

Küresel Faaliyetlerimiz

108

Ülke

642

Müşteri

4275

Operasyon

96

Memnuniyet%

36

Uzman

75

Tedarikçi

single-img-six
HABERLER VE ETKİNLİKLER

Lynx Global soruyor; "etkin enerji geçişini teşvik", 2021 de gerektiği gibi ilerliyor mu?
5 Ekim, 2021

Dünya Ekonomik Forumu'nun Etkin Enerji Geçişini Teşvik Etme 2021 raporuna göre, ülkeler temiz enerjiye geçişte ilerlemelerini sürdürürken, ilerlemenin geri döndürülemez olmasını sağlamak için ekonomik, politik ve sosyal uygulamalarda geçişi köklendirmek kritik önem taşıyor. 115 ülkeyi enerji sistemlerinin performansına göre kıyaslayan Enerji Dönüşümü Endeksi, ülkelerin 92'sinin son 10 yılda puanlarını artırırken, ülkelerin sadece %10'unun tutarlı kazanımlar elde edebildiğini ve bu da önümüzdeki on yılın iklim hedeflerine ulaşmak için odaklanma ve dayanıklılık hususlarında yenilenme ihtiyacının olduğunu gösteriyor.

Geçtiğimiz on yıl, önümüzdeki on yıllar için enerji sistemini dönüştürmek adına güçlü bir başlangıç ivmesi oluşturdu. Gelişmekte olan teknolojilerin ölçeklenmesi ve iklim değişikliğine artan odaklanma, küresel dikkati, enerji sistemlerinin karbondan arındırılmasına sıkıca sabitledi.

DEVAM

Referanslar

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin daha verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Çerez Politikamızı okuyunuz.